WATERCOOL Watercool 24113 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Filtr promieniowania
Symbol: WACH-893
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 450.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WACH-893
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 450.00
| Specyfikacja | |
| Liczba złączy | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Mosiądz |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Model | Filtr promieniowania |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 298mm |
| Wysokość | 60mm |