EK Water Blocks EK 3831109892275 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: WAEK-2352
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 513.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2352
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 513.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Nikiel |
| Materiały | Acetal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Blok wodny |
| Wysokość produktu | 134 mm |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 302,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 53mm |