Verbatim Verbatim Przenośny dysk twardy Store 'n' Go USB 3.0 Portable Hard Drive 4 TB — czarny
Symbol: 53223
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 707.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53223
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 707.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Wysokość produktu | 14,5 mm |
| Waga produktu | 175 g |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Dołączone oprogramowanie | Nero Backup Green Button Energy Saving Verbatim Formatter |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 4800 Mbit/s |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Model | HDD |
| Wielkość pamięci podręcznej | 8 MB |
| System formatu pliku | FAT32 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 160mm |
Verbatim GmbH
Dusseldorfer Strasse 13
65760 Eschborn
Germany
004961969001
Info.germany@verbatim-europe.com