ADATA Dysk zewnętrzny HDD ADATA HD770G (2TB; 2.5"; USB 3.2; czarny)
Symbol: AHD770G-2TU32G1-CBK
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 537.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD770G-2TU32G1-CBK
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 537.00
| Specyfikacja | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 139 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com