VIEWSONIC Viewsonic XG27G1 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: XG27G1 (VS20491)
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1136.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XG27G1 (VS20491)
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1136.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 29 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Pobór mocy (max) | 31 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 615,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 550,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 215,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 615,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,8 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 48 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 364,1 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Głębokość opakowania | 147 mm |
| Szerokość opakowania | 790 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Wysokość opakowania | 483 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ HD | Full HD |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 113% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 80% |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja HDMI | 2.2 |
| HDMI | Tak |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 2,23 m |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość | 794mm |
| Długość | 486mm |
| Wysokość | 164mm |