VIEWSONIC Viewsonic VX Series VX27G1-2K monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Czarny
Symbol: 20624962000
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1177.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20624962000
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1177.00
| Specyfikacja | |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 29 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Pobór mocy (max) | 36 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 33 W |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 188,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,6 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 615,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 364,1 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 48 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 455,6 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 615,1 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,7 kg |
| Przewody | DisplayPort |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Typ HD | Quad HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 110% |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 78% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Tryb ECO | Tak |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 2,25 m |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 680mm |
| Wysokość | 120mm |