VIEWSONIC Viewsonic VX Series VX2779A-HD-PRO monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: VX2779A-HD-PRO
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1175.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VX2779A-HD-PRO
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1175.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Pobór mocy | 30 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 28 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy (max) | 34 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 453,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 615 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,7 kg |
| Waga (z podstawą) | 4,1 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 181,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 615 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 46 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 268 kHz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 104% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 240 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość brutto palety | 196 cm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 680mm |
| Długość | 458mm |
| Wysokość | 144mm |