VIEWSONIC Viewsonic VX Series VX2758A-2K-PRO-3 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Czarny
Symbol: VX2758A-2K-PRO-3
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1798.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VX2758A-2K-PRO-3
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1798.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 30 W |
| Pobór mocy | 28 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Wysokość (bez podstawy) | 365,6 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,5 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 47 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 180,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 614,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 453,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,9 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,4 kg |
| Wysokość opakowania | 471 mm |
| Szerokość opakowania | 706 mm |
| Głębokość opakowania | 128 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 130% |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Quad HD |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 92% |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Wysokość brutto palety | 2 m |
| Szerokość | 706mm |
| Długość | 464mm |
| Wysokość | 154mm |