VIEWSONIC Viewsonic VX Series VX2479A-HD-PRO monitor komputerowy 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: VX2479A-HD-PRO
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1075.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VX2479A-HD-PRO
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1075.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pobór mocy | 26 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 28 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 180 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 43,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 411,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 541,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,2 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 541,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 323 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,8 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,2 kg |
| Szerokość opakowania | 605 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 268 kHz |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 102% |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Certyfikaty zgodności | BIS |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 2,16 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 600mm |