VIEWSONIC Viewsonic VA VA240-H-2 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: VA240-H-2
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 648.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VA240-H-2
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 648.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Pobór mocy | 20 W |
| Pobór mocy (max) | 22 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 189 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 415,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 324,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,6 kg |
| Waga (z podstawą) | 2,9 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 51 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Szerokość opakowania | 606 mm |
| Wysokość opakowania | 419 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 104% |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 15° |
| Diody LED | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Wysokość brutto palety | 2,25 m |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 110mm |