Acer Acer PM161QB1bmiuux Przenośny monitor Czarny 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px
Symbol: 535961
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 745.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 535961
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 745.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przenośny monitor |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga produktu | 970 g |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Ilość portów USB | 2 |
| Port USB | Tak |
| Szerokość | 198mm |
| Długość | 940mm |
| Wysokość | 466mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com