Acer Iiyama ProLite XUB2293HS-B6 monitor komputerowy 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: XUB2293HS-B6
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 804.00
Symbol: XUB2293HS-B6
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 804.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Pobór mocy | 17 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12,2 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga (z podstawą) | 3,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 492 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 45 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 209,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 478,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 328 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 492 mm |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 395 mm |
| Szerokość opakowania | 620 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,9 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 54,5 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,249 x 0,249 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| DDC/CI | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 110 kHz |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 96% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| OSD | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Kensington Lock | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDCP | Tak |
| Szerokość produktu | 492 mm |
| Głębokość produktu | 209,5 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Panel sterowania | Power, Menu, Up / Right / Volume, Down / Left / Eco, Signal/ Exit |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Zawartość opakowania | quick start guide, safety guide |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 637mm |
| Długość | 412mm |
| Wysokość | 401mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com