UBIQUITI Punkt dostępowy U7-PRO UniFi 7 Pro WiFi 7 MIMO
Symbol: U7-Pro
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 861.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: U7-Pro
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 861.00
Ubiquiti U7-PRO | Punkt dostępowy | UniFi 7 Pro, WiFi 7, MIMO
U7 Pro to punkt dostępowy Wi-Fi 7 do montażu sufitowego, obsługujący częstotliwość 6 GHz, posiadający łącze nadrzędne 2,5 GbE i prędkość transmisji bezprzewodowej 9,3 Gb/s. Obsługuję również częstotliwość 6 GHz. Jego zasieg działania wynosi 140 m. Jest zasilany po przez PoE+. Może obsłużyć ponad 300 podłączonych klientów.
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 6 GHz 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n 802.11ac 802.11ax 802.11b 802.11be 802.11g 802.11a |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Zasilanie |
802.3at PoE+ |
| Kolor | Biały |
| Waga | 680 g |
| Wymiary |
Średnica 206 x Wysokość 46 mm |
| Oznaczenia | |
WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK)