UBIQUITI Punkt dostępowy Access Point WiFi 6 PRO U6-PRO
Symbol: U6-PRO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 762.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: U6-PRO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 762.00
Punkt dostępowy UniFi 6 Pro, WiFi 6, MU-MIMO
Access Point WiFi 6 Pro (U6 Pro) to wysokowydajny, dwuzakresowy punkt dostępowy WiFi 6, idealny do użytku domowego i biurowego. U6 Pro jest w stanie osiągnąć zagregowaną przepustowość do 5,3 Gb/s dzięki pasmom 5 GHz (4x4 MIMO) i 2,4 GHz (2x2 MIMO), co pozwala mu obsługiwać ponad 300 jednocześnie podłączonych klientów, zachowując jednocześnie niezawodne połączenie bezprzewodowe w całej sieci. Może również izolować ruch gości, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo i szybkość. U6 Pro działa również w pełnym 4x4 MIMO z kanałami 160 MHz, aby tworzyć bezprzewodowe łącza nadrzędne o dużej przepustowości i ułatwiać szybszy transfer danych. Zestaw nie zawiera adaptera PoE. Dedykowaną wersją adaptera jest U-POE-AT.
Najważniejsze cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ax 802.11n 802.11ac 802.11b 802.11g 802.11a |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Zasilanie |
802.3at PoE+ |
| Kolor | Niebieski Biały |
| Waga | 460 g |
| Wymiary |
197 x 35 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |