Trust Mysza gamingowa Trust GXT 928 Helox
Symbol: 25306
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 67.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25306
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 67.00
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 82 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Rozdzielczość ruchu | 6400 DPI |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 6 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 141mm |
| Długość | 54mm |
| Wysokość | 190mm |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact