Asus Mysz bezprzewodowa MD105 Volt Green
Symbol: 90XB0AH0-BMU010
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 83.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90XB0AH0-BMU010
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 83.00
Mysz bezprzewodowa MD105 Volt Green
Mysz bezprzewodowa ASUS MD105 łączy praktyczną funkcjonalność z eleganckim, ergonomicznym wzornictwem. Jej wyrafinowany, opływowy kształt nadaje jej realistyczny wygląd, dzięki czemu idealnie nadaje się do biur. Zaawansowana technologia bezprzewodowa gwarantuje niezawodną łączność, a płynne przesuwanie myszy spełnia zarówno wymagania zawodowe, jak i osobiste pomagając Ci zachować produktywność w stylowym wydaniu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MD105 |
| Przeznaczenie | Biuro Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały Zielony |
| Wymiary |
|
| Waga | 67.6 kg |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu