Asus Mysz Marshmallow MD100 Purple BT/RF/Optic
Symbol: 90XB07A0-BMU010
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 87.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90XB07A0-BMU010
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 87.00
ASUS Mysz bezprzewodowa Marshmallow MD100 - Purpurowa
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Marshmallow MD100 |
| Przeznaczenie | Notebook (Bluetooth / mini) Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Fioletowy |
| Wymiary |
|
| Waga | 56 g |
| Oznaczenia | |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu