Trust Mysz gamingowa GXT109P Felox biała
Symbol: 25066
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 76.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25066
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 76.00
Mysz gamingowa GXT109P Felox biała
Podświetlana mysz do gier z programowalnymi przyciskami.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
131 x 70 x 42 mm |
| Waga | 102 g |
| Oznaczenia | |
| Video | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact