Transcend SSD USB3.0 2TB EXT./TS2TESD310C TRANSCEND
Symbol: 10
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 3086.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 3086.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 7,8 mm |
| Szerokość produktu | 71,3 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Złącze USB | USB Type-A na USB Type-C |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Nie |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Prędkość zapisu nośnika | 950 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| NVMe | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1050 MB/s |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 20mm |
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.