Crucial Crucial X10 4 TB USB Type-C USB 3.2 Gen 2x2 Niebieski
Symbol: CT4000X10SSD9
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 2440.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT4000X10SSD9
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 2440.00
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Ołowiowe |
| Nie zawiera | Kadm |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Cechy zabezpieczeń | Odporność na upadki |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Przewody | USB Type-C |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2100 MB/s |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com