SanDisk Dysk zewnętrzny SSD SanDisk Extreme PRO Portable (4TB; USB 3.2; 2000 MB/s; SDSSDE81-4T00-G25)
Symbol: SDSSDE81-4T00-G25
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 2694.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDSSDE81-4T00-G25
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 2694.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Silikon |
| Szerokość produktu | 57,3 mm |
| Głębokość produktu | 110,3 mm |
| Wysokość produktu | 10,2 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas pracy | 5 G |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Prędkość zapisu nośnika | 2000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 30mm |
Sandisk Technologies Inc.
PO Box 13379, Swords
K67D89 Dublin
Ireland
support@wdc.com