Toshiba Toshiba T-FC210E-C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: T-FC210EC
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 616.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T-FC210EC
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 616.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | T-FC210E-C |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 33600 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | e-STUDIO 2010AC |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 523mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 92mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z skórą i oczami.
• Produkt wymaga utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach niebezpiecznych.
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com