Toshiba Toshiba T-FC200E-C kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Cyjan
Symbol: 6AJ00000119
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 664.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6AJ00000119
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 664.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Kod OEM | 6AJ00000119 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Model | Zamiennik |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 33600 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | E-Studio 2000 AC, 2500 AC |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 93mm |
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com