Toshiba Toshiba T-FC 30 EC kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 6AJ00000099
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 467.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6AJ00000099
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 467.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 33600 stron(y) |
| Kompatybilność | E-Studio 2050 C E-Studio 2550 C E-Studio 2050 C SE E-Studio 2550 C SE E-Studio 2051 C E-Studio 2551 C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com