Toshiba Toner Toshiba T-FC210EY Żółty Gelb (6AJ00000168) (6AJ00000271)
Symbol: 6AJ00000168
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 657.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6AJ00000168
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 657.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 33600 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Toshiba |
| Kod OEM | 6AJ00000168 |
| Kompatybilność | E-Studio 2010 AC, 2510 AC |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 95mm |
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com