Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO LA240 ARGB
Symbol: CL-W457-PL12SW-A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 295.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-W457-PL12SW-A
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 295.00
Chłodzenie wodne LA240 ARGB Sync AIO Liquid Cooler
Chłodzenie wodne LA240 ARGB Sync AIO wyróżnia się charakterystycznym, gamingowym blokiem wodnym RGB, który nadaje jej wyrazisty wygląd. Wyposażona w dwa wydajne wentylatory ARGB 120 mm o prędkości obrotowej do 2500 obr./min, zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia. Dzięki fabrycznie zamontowanym wentylatorom na radiatorze i konstrukcji Daisy-Chain, instalacja jest prosta, a okablowanie jest doskonale zorganizowane.
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1700 LGA1200 LGA2011-3 LGA1156 Socket AM3+ Socket AM4 LGA2066 LGA2011 LGA1155 Socket AM3 LGA1150 LGA1151 LGA1851 Socket AM5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 79.3 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| TDP | 350 W |
| Poziom hałasu | 38.35 dB |
| Wymiary |
|
| Oznaczenia | |