Alpenföhn APNX AP1-5PIPE ARGB WH system chłodzenia komputerów Procesor Chłodnica powietrza Biały
Symbol: 100280800
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 237.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100280800
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 237.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość ciepłowodów | 5 |
| Natężenie znamionowe | 0,32 A |
| Natężenie wentylatora | 5 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 245 W |
| Pobór mocy wentylatora | 3,84 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Maksymalny przepływ powietrza | 76,3 ft³/min |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 600 RPM |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 3,36 mmH2O |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 180mm |
• Zastosuj odpowiednie środki ostrożności podczas instalacji, aby uniknąć uszkodzenia komponentów komputera.
• Nie dotykaj wentylatora podczas pracy urządzenia.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed rozpoczęciem montażu lub demontażu chłodzenia.