Sony Słuchawki SONY WH-CH520 beżowe
Symbol: WHCH520C.CE7
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 138.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WHCH520C.CE7
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 138.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 147 g |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Diody LED | Ładowanie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Daisy chain | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Przyciski operacyjne | Track <</td> |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Parowanie Bluetooth |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Szerokość opakowania | 44 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 310 g |
| Głębokość opakowania | 172 mm |
| Wysokość opakowania | 228 mm |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 40 h |
| Czas rozmowy | 40 h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Żywotność baterii | 40 min |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 200mm |