Baseus Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie 35 (czarny)
Symbol: A00073800123-00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 165.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A00073800123-00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 165.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Styl noszenia | Douszny |
| Przewody | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wersja Bluetooth | V5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 8 h |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 45 mAh |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 65 h |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 45 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 800 mAh |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 110mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd.
2nd Floor,Build B,Baseus Intell. Park, No.2008, Xu
518172 Shenzhen
China
care@baseus.com