Behringer Behringer MO240 - Słuchawki dwudrożne dokanałowe MMCX
Symbol: 27000893
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 165.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27000893
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 165.00
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość skrzyżowania | 500 Hz |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zawartość opakowania | Adapter 6,35 mm x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejśćie 3,5 mm | 1 |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Maksymalny SPL | 93 dB |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 67mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.