Silicon Power Dysk SSD Silicon Power UD85 1TB M.2 PCIe NVMe Gen4x4 NVMe 1.4 3600/2800 MB/s
Symbol: SP01KGBP44UD8505
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 895.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP01KGBP44UD8505
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 895.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | UKCA |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Łącze PCI Express | x16 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Korekcja ECC | Tak |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 2800 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3600 MB/s |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC, UKCA, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 85mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District
112 Taipei City
Taiwan
service@silicon-power.com