Silicon Power Dysk SSD Silicon Power Ace A55 1TB M.2 SATA III 560/530 MB/s (SP001TBSS3A55M28)
Symbol: SP001TBSS3A55M28
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 649.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP001TBSS3A55M28
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 649.00
| Specyfikacja | |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Typ pamięci | SLC |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Korekcja ECC | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| Głębokość produktu | 3,5 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 85mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District
112 Taipei City
Taiwan
service@silicon-power.com