Sharp Monitor biznesowy MultiSync DD-EA271F 27 cali Czarny
Symbol: 60006208
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1989.00
Symbol: 60006208
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1989.00
Monitor Sharp MultiSync EA271F
Nowa jakość pracy z monitorem desktopowym
Seria monitorów MultiSync EA marki Sharp to rozwiązania, które przesuwają granice tego, co do tej pory znano jako wydajność ekranu klasy biznesowej. Seria EA oferuje całkowicie przeprojektowaną obudowę ekranu z szeregiem ulepszonych funkcji, zaawansowanych technologii, przyszłościową łącznością i funkcjami ekologicznymi. Wszystkie modele wykorzystują panele IPS, które charakteryzują się najwyższą dokładnością odwzorowania barw, nawet przy szerokich kątach widzenia.
Każdy model z serii Sharp EA posiada podświetlenie LED, co zapewnia smukłą i lekką konstrukcję. Ekologiczne funkcje obejmują: tryb ECO Mode, miernik śladu węglowego i czujnik oświetlenia otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność ekranu do optymalnego poziomu w zależności od natężenia oświetlenia otoczenia, wyświetlanej treści lub obu tych czynników.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
EA271F |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x DVI-D 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | EAC WEEE CE Energy Star TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 377.3 mm |
| Szerokość | 610.2 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Waga | 7.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Cechy Specjalne:
|
| Oznaczenia | |