Seagate HDD Seagate Skyhawk AI 32TB SATA ST32000VE000
Symbol: ST32000VE000
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 4915.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST32000VE000
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 4915.00
| Specyfikacja | |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Pojemność HDD | 32 TB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 285 MiB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Liczba kanałów AI | 32 |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Pobór mocy (zapis) | 8,2 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,7 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 8,2 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 7,72 W |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 695 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 60 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 146mm |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com