Seagate HDD Seagate Skyhawk AI 24TB SATA ST24000VE002
Symbol: ST24000VE002
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 4304.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST24000VE002
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 4304.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność HDD | 24 TB |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Liczba kanałów AI | 32 |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Interfejs | SATA III |
| Model | HDD |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 260 MiB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 7,72 W |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Waga produktu | 680 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 64 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Produkty na warstwę palety | 8 szt. |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 27mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com