Seagate HDD Seagate IronWolf Pro 32TB SATA ST32000NT000
Symbol: ST32000NT000
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5579.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST32000NT000
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5579.00
| Specyfikacja | |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 285 MiB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Interfejs | SATA III |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Pojemność HDD | 32 TB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Pobór mocy | 8,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,8 W |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 695 g |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 60 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 200 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 30 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 2,27 G |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 149mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 30mm |
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com