Seagate Dysk IronWolf Pro 32TB 3.5 cala ST32000NT000
Symbol: ST32000NT000
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 6549.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST32000NT000
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 6549.00
Dyski IronWolf Pro dostarczają całodobową wydajność, niezawodność oraz trwałość w wielokieszeniowych systemach pamięci masowej RAID do obsługi większej liczby użytkowników w handlu i przedsiębiorstwach. 5-letnia ograniczona gwarancja, bezpłatne 3-letnie usługi Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych) oraz IronWolf Health Management zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
IronWolf Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 32 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 512 MB |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2500000 h |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 0.695 kg |
| Oznaczenia | |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com