Seagate Dysk IronWolf Pro 24TB 3,5'' SATA ST24000NT002
Symbol: ST24000NT002
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 4915.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST24000NT002
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 4915.00
IronWolf Pro 24 TB
Dyski IronWolf Pro zaprojektowano z myślą o całodobowej wydajności, niezawodności oraz trwałości w wielokieszeniowych rozwiązaniach pamięci masowej RAID wykorzystywanych przez większą liczbę użytkowników w handlu i przedsiębiorstwach. 5-letnia ograniczona gwarancja, bezpłatne 3-letnie usługi Rescue Data Recovery Services (usługi odzyskiwania danych) oraz IronWolf Health Management zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ST24000NT002 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 24 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 512 MB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 685 g |
| Oznaczenia | |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com