Samsung Monitor profesjonalny OH75A 75 cali Błyszczący 24h/7 3500(cd/m2) 3840 x 2160 (UHD) S7 Player (Tizen 6.0) 3 lata On-Site (LH75OHA
Symbol: LH75OHAEBGBXEN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 85267.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LH75OHAEBGBXEN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 85267.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
OH75A |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS (AD-PLS/ADS) |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 3500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 12 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x RS-232 (COM) 1 x USB 2.0 1 x DisplayPort 2 x HDMI 1 x RJ-45 LAN |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC UL/C-UL or CSA |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1053.4 mm |
| Szerokość | 1774.8 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Waga | 134 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support