SHOKZ Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenMove USB-C niebieskie
Symbol: S661BL
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 357.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S661BL
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 357.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 29 g |
| Czysty dźwięk | Tak |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB Type-C |
| Walizka | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Czas ładowania | 2 h |
| Pojemność baterii | 135 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 h |
| Czas gotowości | 240 h |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Budowa słuchawek | Przewodzenie kostne |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 135mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.