ANKER Słuchawki Soundcore Liberty 5
Symbol: 100568276
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 371.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100568276
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 371.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga lewej słuchawki | 4,6 g |
| Waga prawej słuchawki | 4,6 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Segment rynku | Konsument |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Ilość | 1 |
| Etui do ładowania | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Profile Bluetooth | LDAC |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/bez ANC) | 48 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 12 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 8 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/ z ANC) | 32 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Tryb przezroczystości | Tak |
| Rodzaj redukcji hałasu | Adaptacyjny |
| Średnica głośnika | 9,2 mm |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 60mm |