SAVIO SAVIO KLAWIATURA MECHANICZNA BLACKOUT X2 OUTEMU RED HOT SWAP
Symbol: BLACKOUT X2 RED
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 112.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BLACKOUT X2 RED
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 112.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Klawiatura wyspowa | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Waga klawiatury | 570 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 292 x 102 x 39 mm |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 637 g |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Języki na opakowaniu | Węgierska |
| Języki na opakowaniu | Angielski |
| Języki na opakowaniu | Polski |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Języki instrukcji obsługi | Francuska |
| Języki instrukcji obsługi | Szwedzki |
| Języki instrukcji obsługi | Węgierska |
| Języki instrukcji obsługi | Rum |
| Języki instrukcji obsługi | Włoski |
| Języki instrukcji obsługi | Polski |
| Języki instrukcji obsługi | Serbski |
| Języki instrukcji obsługi | Fiński |
| Języki instrukcji obsługi | Portugalski |
| Języki instrukcji obsługi | Angielski |
| Języki instrukcji obsługi | Bułgarski |
| Języki instrukcji obsługi | Hiszpański |
| Języki instrukcji obsługi | Niemiecki |
| Języki instrukcji obsługi | Czeska |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Podstawa dołączona | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Podkładka pod mysz w zestawie | Nie |
| Rolka przewijająca | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Przewijanie pod kątem | Nie |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Ilość hotkeys | 15 |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Red |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Obsługa wielu urządzeń | Nie |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Rozmiar klawiatury | 60% |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Czujnik zbliżeniowy | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wbudowana pamięć | Nie |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Certyfikaty | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 150mm |
ELMAK sp. z o.o.
Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20B
35-301 Rzeszów
Poland
handlowy@savio.net.pl