Defender Klawiatura gamingowa Werewolf GK-120DL Membranowa
Symbol: 45124
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 83.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 45124
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 83.00
Klawiatura Defender Werewolf GK-120DL Podświetlana Gaming
| Informacje o produkcie | |
| Model |
WEREWOLF GK-120DL |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows |
| Wymiary |
Rozmiary produktu (bez opakowania) - 21.4 x 3.0 x 48.3 cm |
| Waga | 0.87 kg |
| Pozostałe parametry |
Rodzaj klawiatury - Membranowa |
| Oznaczenia | |
DEFENDER TECHNOLOGY OÜ
Betooni 11
13816 Tallinn
Estonia
info@defender-global.com