Defender DEFENDER KLAWIATURA MECHANICZNA QUEST GK-596 45597
Symbol: 45597
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 133.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 45597
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 133.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Anti-ghosting | Tak |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 464mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 41mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.
DEFENDER TECHNOLOGY OÜ
Betooni 11
13816 Tallinn
Estonia
info@defender-global.com