Ricoh Toner do drukarki Ricoh IM C2510H Yellow
Symbol: 8943999
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 482.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8943999
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 482.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 18000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | C2510H |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 575mm |
| Wysokość | 85mm |