Ricoh Ricoh Toner MPC 3003 3503 841819 Magenta
Symbol: Ricoh 841819
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 458.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 841819
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 458.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 18000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Kompatybilność | Ricoh Aficio MPC3003E, Ricoh Aficio MPC3503, Ricoh Aficio MP C3003E, Ricoh Aficio MP C3503 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 575mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 86mm |