Ricoh Ricoh Toner C3500 842258 Cyan
Symbol: Ricoh 842258
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 445.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 842258
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 445.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 19000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Ricoh: IM C3000, IM C3000A, IM C3500, IM C3500A |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 87mm |
| Długość | 574mm |
| Wysokość | 95mm |