Ricoh Ricoh 841820 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: Ricoh 841820
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 458.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Ricoh 841820
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 458.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 18000 stron(y) |
| Kompatybilność | Aficio MPC3003/C3503 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 575mm |
| Wysokość | 90mm |