Ricoh Ricoh 406523 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: SP3400LE
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 329.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP3400LE
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 329.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | SP3400N, SP3410DN, SP3400SF, SP3410SF |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 226mm |