RAZER Razer Barracuda X Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Type-C Bluetooth Biały
Symbol: RZ04-04430200-R3M1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 396.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ04-04430200-R3M1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 396.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Waga produktu | 271 g |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Virtual surround | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Wysokość opakowania | 208 mm |
| Głębokość opakowania | 196 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać podczas ładowania.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.